Praga 2018
začne za:
7 měsíců 30 dní 19 hodin
Menu

Národní komisaři (e-mail)

O naší výstavu PRAGA 2018 je velký zájem mezi filatelisty celého světa. K dnešnímu dni nominovalo své národní komisaře již na 70 států všech pěti kontinentů!  

 

Národní komisař Svazu českých filatelistů pro výstavu PRAGA 2018

Předsednictvo SČF jmenovalo národním komisařem pro specializovanou světovou výstavu poštovních známek PRAGA 2018 pana MUDr. Bedřicha Helma. Doktor Helm je osobou, které mají být směřovány přihlášky výstavních exponátů členů SČF. Termín pro jejich přijímání vyprší dne 15. listopadu 2017.

 

Český národní komisař: MUDr. Bedřich Helm

Adresa: P.O.Box 1, 339 02 Klatovy 2

Telefon: 777 262 592

e-mail: helm.beda1@seznam.cz

 

 

Národní komisaři dalších států:

Commissioner E-mail address
Albania Kozma Dashi kozmadashi@gmail.com
Argentina Daneil Hugo Mello Teggia danielmello@aica.org
Australia John Dibiase john_dibiase@yahoo.com
Austria Dr. Gerald Heschl gerald@jerolitsch.com
Bangladesh Dr. Abdullah Al Shafi Majumder m.abdullaalshafi@yahoo.com
Belarus Alexander Ilyushin ilyushin1943@gmail.com
Belgium Jozef Ghys jef.ghys@telenet.be
Brazil Reinaldo Estevão de Macedo reinaldo_macedo@uol.com.br
Bulgaria Spas Panchev spaspanchev@abv.bg
Canada David McLaughlin david.mclaughlin@rogers.com
Congo Landu Ditona Odu François fecophi@gmail.com
Costa Rica Luis Fernando Diaz diaz.luisfernando@gmail.com
Croatia Ivan Librić ivicalibra@yahoo.com.hr
Cuba Jose Raul Lorenzo ffc@enet.cu
Cyprus Nicos Rangos dn1989@cytanet.com.cy
Czech Republic Dr. Bedřich Helm helm.beda1@seznam.cz
Denmark Henrik Mouritsen henrik.mouritsen@uni-oldenburg.de
Ecuador Teddy Suárez aquacorp@hotmail.com
Egypt Mahmoud Ramadan m.ramadan@medmark.eg
Finland Jussi Murtosaari Jussi.murtosaari@kolumbus.fi
France Claude Desarmenien ffap.philatelie@laposte.net
Germany Walter Bernatek walterbernatek@kabelmail.de
Greece Costas Chazapis c.chazapis@gmail.com
Guatemala Carlos Estuardo Rivera Grajeda cerg72@gmail.com
Honduras Sergio Bendeck unimacindustrial@yahoo.com
Hong Kong Daniet Szeto dftszeto@yahoo.com.hk
Hungary Péter Dunai titkarsag@mabeosz.hu
China Ms. Pan Younghua´s 437117787@qq.com
Chinese Taipei Mao-Hsin Lin philataipei@hotmail.com
Iceland Arni Gustafsson bitahollin@islandia.is
India Rajan Jayka rajanjayakar1948@gmail.com
Indonesia Tono D. Putranto tonodwip@hotmail.com
Ireland John H Fitzsimons johnhfitzsimons@gmail.com
Israel Dr. Hedy Faibel lord88@bezeqint.net
Italy Bruno Crevato-Selvaggi bruno.crevatoselvaggi@tin.it
Japan Tamaki Saito okamedai@jcom.home.ne.jp 
merkurtamaki1850@i.softbank.jp
Korea Rep. of Seong-Kwon Kim skkim105@gmail.com
Kuwait Ali Alrais razagi01@yahoo.com
Latvia Arvis Kenins arviskenins@inbox.lv
Liechtenstein Dr. Jan Huys jmhuys@gmail.com
Lithuania Prof. Eugenijus Uspuras Eugenijus.Uspuras@lei.lt
Luxembourg  Jos Wolff RDP wolffh@pt.lu
Macedonia Sinisha Pavleski
Malta John A. Cardona johnacardona@gmail.com
Mexico Salomón Rosenthal sarosenci@hotmail.com
Monaco Jean Voruz jean.voruz@hispeed.ch
Montenegro Tomo Katuric tomokaturic@t-com.me
Nepal Rishi Kumar Tulsyan tulsyan@wlink.com.np; tulrishi@gmail.com
Netherlands Mr. A.H.N. Zonjee ariezonjee@online.nl
New Zealand Barry Scott banda.scott@xtra.co.nz
Norway Ivar Sundsbö iv-su@online.no 
Oman Hatim al Attar hatimomani@hotmail.com
Pakistan Muhammad Aslam Zahid alzahid60@hotmail.com
Paraguay Roberto C. Eaton robwrtoeatonK@gmail.com
Peru Henry Marquez vepcar@gmail.com
Poland Zdzisław Wiatrowski zwphila@poczta.onet.pl
Portugal Raul Leitão fpf-portugal@netcabo.pt
Qatar Hussain Rajab Al – Ismail aziz59_@hotmail.com
Romania Leonard Pascanu federatia_filatelica@yahoo.com
Russia Oleg Polyakov 7553666@mail.ru
Serbia Aleksandar Krstic filakrst@eunet.rs
Singapore Patrick Choy patrick.choykh@gmail.com
Slovakia Miroslav Bachraty tecons77@gmail.com
Slovenia Veni Ferant veni.ferant@gmail.com
South Africa Emil Minnaar Emil@Minnaar.org
Spain Rafael Acuña Castillo rafael.acuna.sspa@gmail.com
Sweden Fredrik Ydell fredrik.ydell@gfk.com
Switzerland Mr. Jean-Marc Seydoux jeanmarc.seydoux@bluewin.ch
Turkey Koray Özalp korayozalp@gmail.com
U.A.E. Omar Mohammad Ahmad mdjavaid@gmail.com
Ukraine Dmitry Frenkel dmitry-f@ukr.net
United Kingdom Yvonne Wheatley whyareuu@outlook.com
USA Mrs. Vesma Grinfelds vesmag@gmail.com