Menu

Palmáre Světové výstavy PRAGA 2018

Palmare si lze stahnout v pdf formátu zde: palmare.pdf

————————

Již tradičně obdrží vystavovatelé účastnící se výstavy PRAGA 2018 výstavní diplomy a medaile na tzv. Palmáre. Oproti předchozím výstavám budou ale palmáre hned dvě!

Oficiální palmáre výstavy se bude konat v Národním domě na Vinohradech (nám. Míru 820/9, Praha 2) v sobotu 18. srpna 2018 od 19hodin. Pro účast na této akci je nutno přijít ve společenském obleku a zakoupit vstupenku v hodnotě Kč 2.500,- / osobu na výstavním stánku SČF.  Na tomto palmáre budou v souladu se současnou praxí světových výstav předávány jen medaile za exponáty oceněné zlatou medailí (90-100 bodů).

Nově se bude konat tzv. „Malé Palmáre“, a to v salónku Stella přímo v Clarion Congress Hotelu dne 18. srpna 2018 mezi 15. a 16. hodinou. Vystavovatelé a jejich rodinní příslušníci, kteří se do tohoto salónku v uvedeném čase dostaví, obdrží od zástupců Organizačního výboru výstavní diplom a medaili za exponáty oceněné do 89 bodů včetně (velká pozlacená medaile). Pro účast na této ceremonii není vyžadován ani společenský oděv, ani zakoupení speciální vstupenky, vystavovatelé a jejich doprovod se musí jen prokázat vstupenkami umožňující jim vstup na výstavu PRAGA 2018.