Menu

Setkání na světové výstavě WSC Israel 2018

Zástupci Organizačního výboru PRAGA 2018 se v rámci světové výstavy poštovních známek WSC Israel 2018 setkali v Jeruzalémě s panem Christophem Gärtnerem z  Aukčního domu Gärtner (https://www.auktionen-gaertner.de), který je partnerem a oficiálním aukcionářem naší výstavy. Na schůzce byly diskutovány praktické otázky organizace výstavy PRAGA a dohodnuty další společné kroky obou stran. Firma Gärtner propagovala v Jeruzalémě výstavu PRAGA 2018 nejen na svém stánku, ale i roll-upem umístěným přímo ve výstavní místnosti a letáčky rozdávanými návštěvníkům výstavy.

Pan Gärtner nás informoval o připravované aukci rarit, která proběhne v rámci výstavy PRAGA 2018 ve dnech 16.-17.8.2018 ve druhém patře Clarion Congress Hotelu. Zájemci o tuto aukci z řad dodavatelů materiálu či účastníků aukce mohou ještě kontaktovat přímo firmu Auktionshaus Christoph Gärtner (Steinbeisstraße 6+8, D-74321 Bietigheim-Bissingen, Germany; email: info@auktionen-gaertner.de).

Organizátoři výstavy WSC Israel 2018 slavnostně předali během Palmáre oficiální vlajku Mezinárodní filatelistické federace FIP zástupcům naší výstavy PRAGA 2018, která tak převzala štafetu v pořádání světových filatelistických akcí.