Menu

Vstupenky PRAGA 2018 zakoupíte od Aše až po Žďár!

Na základě dotazů zájemců o vstupenky na Světovou výstavu PRAGA 2018 jsme připravili seznam vybraných prodejních míst partnerů firmy TICKETPORTAL pokrývajících doslova celou Českou republiku: od Aše až po Žďár/Sázavou. Každý si tedy může vybrat jemu nejbližšího prodejce vstupenek a svůj lístek na výstavou koupit předem a bez čekání ve frontách. Vstupenky v těchto prodejních místech jsou samozřejmě dostupné i zahraničním zájemcům.

Vstupenky prodávané prostřednictvím sítě TICKETPORTALU jsou navíc zlevněné o Kč 100,- oproti cenám platným přímo v Clarionu, abychom filatelisty motivovali k jejich nákupu nejen pohodlím, ale i finanční úsporou! 

Kompletní seznam prodejních míst TICKETPORTALU najdete na adrese https://www.ticketportal.cz/SellingPlaces/ . Před návštěvou Vámi vybrané pobočky si, prosím, ověřte otevírací dobu a případnou akceptaci platebních karet, hotovostní platby akceptují všichni prodejci vstupenek.

Samozřejmě i nadále platí možnost zakoupit vstupenky na internetové stránce TICKETPORTALu (www.ticketportal.cz), případně se na ní dostat prostřednictvím naší výstavní stránky www.praga2018.cz  .

Vzhledem k prostorovým dispozicím v Clarionu nemůžeme v žádném případě vytvářet fronty návštěvníků čekajících na vstupenku, po dosažení kritického počtu čekajících budou další zájemci striktně odkazování na příchod v pozdější dobu.

Doporučujeme tedy v každém případě zakoupit si vstupenku předem doma a na výstavu přijít již s platným lístkem, čímž se výstava stane pro všechny návštěvníky příjemnějším zážitkem, na jehož čerpání budou mít navíc více času!

Těšíme se na setkání s Vámi na Světové výstavě poštovních známek PRAGA 2018!