Menu

Výstava PRAGA PICCOLA 2017

Jako kvalifikační výstava pro světovou výstavu PRAGA 2018 proběhla v září 2017 paralelně s veletrhem Sběratel také 1. česko-německá výstava poštovních známek PRAGA PICCOLA. Řada představených exponátů dosáhla velmi vysokého hodnocení a jejich autorům můžeme jen pogratulovat ke zdařilému výsledku jejich práce. Kompletní výsledky výstavy jsou dostupné na adrese: palmare-praga-piccola-2017.html .

U příležitosti veletrhu Sběratel se zástupci organizačního výboru PRAGA 2018 sešli na společné schůzi, v rámci které dohodli další kroky v přípravě světové výstavy PRAGA 2018. U této příležitosti se členové organizačního výboru nechali společně vyfotografovat spolu s předsedou SČF, panem Walterem Müllerem.

Veletrhu Sberatel se jako vystavovatel zúčastnila i významná německá aukční společnost Auktionashaus Christoph Gärtner GmbH & Co. KG, která je oficiálním aukcionářem naší světové výstavy. Zástupci organizačního výboru se na Sběrateli proto sešli i s představiteli této firmy a společně diskutovali o nadcházející světové výstavě.

Česká pošta oslavila veletrh Sběratel a výstavu PRAGA 2018 novou poštovní známkou s vyobrazením Modrého Mauritia jak uvádí již předchozí zpráva na našem webu.